Duygusal Dayanıklılık Atölyesi

 • Şubat 12, 2020
 • 6:00 pm ona 8:00 pm
 • Nida Kule Batı, Kolektifhouse Ataşehir/İST
 • 551 193 40 53

Duygusal Dayanıklılık Atölyesi

Kariyerinizde ilerlerken bir çok engelle karşılaşırsınız. Güçlükler zihninizde baskı ve stres yaratır, olumsuz düşünceleri tetikler ve motivasyonunuzu zamanla düşürür. Motivasyonunuzu her zaman yüksek tutmalı, beraberinde iç huzurunuzu korumalısınız. Günümüz yoğun iş temposunda ise bunu gerçekleştirmek hiç kolay değil. Başarıya giderken aynı zamanda mutlu ve sakin kalabilmenin yolu duygusal dayanıklılıktan geçer.

Artık oyunun kuralları değişiyor; Çok yakın bir gelecekte şirketler, duygusal zekası yüksek liderler tarafından yönetilen, duygusal dayanıklılığı yüksek çalışanlara sahip, farkındalığı yüksek organizasyonlar olacaktır. İyi bir lider ya da koç olmak istiyorsanız ya da günlük yaşantınızda stresten uzak mutlu bir şekilde yaşamayı arzu ediyorsanız. Vakit kaybetmeden sizde duygusal dayanıklılığınıza yatırım yapmaya başlayın.

Duygusal Dayanıklılık Atölyesi mental, bedensel ve nefes egzersizlerinin bütünleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Bu çalışma kısa süreli zihinsel rahatlama sağlayan bir terapi değildir. Günlük hayatınızın içerisine kalıcı bir şekilde dahil edebileceğiniz stres yönetimi ve esneklik tekniklerinin öğretildiği uygulamalı bir atölye çalışmasıdır.

 • 10:00 AM — 12:00 PM
  Koroom Luna
  Duygusal Dayanıklılık Durağı
  -Haritanızın sınırlarını genişletiyoruz. -Ekolojinizi test ediyoruz. -3 Duygusal Zeka Modeli. -Beyin işletim sistemi ile zihninizi yeniden inşaa ediyoruz. -Farkı farketme sanatı ile sizi olumsuz duygu ve düşüncelerden kurtarıyoruz.
 • 12:30 PM — 2:00 PM
  Koroom Luna
  Zihin Beden Nefes
  - Beslenme tipleri - Doğal ve hızlı detoks kısa sürede formunuza kavuşun - Denge ve nefes egzersizleri - Stres ve öfke kontrolü - Duygu yönetimi ile hayata uyumlanma
PAYLAŞ[addtoany]
2020-2-12 6:00 pm 2020-2-12 8:00 pm Avrupa/ Londra Duygusal Dayanıklılık Atölyesi Artık oyunun kuralları değişiyor; Çok yakın bir gelecekte şirketler, duygusal zekası yüksek liderler tarafından yönetilen, duygusal dayanıklılığı yüksek çalışanlara sahip, farkındalığı yüksek organizasyonlar olacaktır. İyi bir lider ya da koç olmak istiyorsanız ya da günlük yaşantınızda stresten uzak mutlu bir şekilde yaşamayı arzu ediyorsanız. Vakit kaybetmeden sizde duygusal dayanıklılığınıza yatırım yapmaya başlayın. Nida Kule Batı, Kolektifhouse Ataşehir/İST
etkinliği takvime kaydet
geçmiş etkinlik
4

bilgilendirme için sizi arayalım!

Hemen formu doldurun 24 saat içerisinde sizi arayalım.

tüm etkinlikler

galeri