HUMAN PATTERN POWER
İLE LİDERLİK

Yönetici ve yönetici adaylarına özel 4 adımda liderlik ve başarı!

çalışan koçluk eğitimi

human pattern power ile liderlik

yönetici ve yönetici adaylarına özel 4 adımda liderlik ve başarı!

çalışan koçluk eğitimi

NLP ile koçluk araçlarıyla tasarlanmış beden dili ve mikro ifadeler eğitimiyle bütünleştirilmiş Türkiye’deki ilk ve tek Integral Çalışan Koçluk Eğitimidir. Bu yapı sayesinde öğrendiklerinizi günlük yaşantınızda ve iş hayatınızda etkin bir şeklide kullanabilir, isterseniz de yetkin profesyonel koçluk yapabilirsiniz. Aldığınız koçluk eğitiminin gerçek hayatta çalışabilmesi için mutlaka NLP, Beden Dili ve Mikro İfadeler teknikleriyle desteklenmesi gerekir.

Human Pattern Coaching Training Program; Uluslararası seviyede eğitimler veren, eğitimcilerin eğitmeni Trainer’ların birliği olan INLPTA standartlarında NLP + Beden Dili + Mikro İfadeler teknikleriyle bütünleştirilerek hazırlanmıştır. 100’den fazla koçluk aracıyla profesyonel koç adaylarının nasıl koç olunur kaygılarını ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca NLP, Beden dili ve micro ifadeler eğitimlerine tek programda sahip olduğunuzdan bu özel eğitimlerin hepsine ayrı ücretler ödemek zorunda kalmaz, zaman kazanır ve komple koçluk eğitimi alırsınız.

Koçluk bir kariyerdir, etik bir meslektir. İnsanlar; iyi ilişkiler, hoşlandıkları ve gurur duydukları, kabiliyetlerini kullanabildikleri, para kazandıkları bir iş isterler. Hayatın zevklerini sonuna kadar tatmayı arzu ederler. Güzel düşlerinin gerçekleştiğini görmek ve en yüksek değerlerini yaşamakta olduklarını hissetmek isterler. Koçlar, insanların güzel düşler kurmalarına ve bu düşleri gerçeğe dönüştürmelerine, her gün kaliteli kararlar almalarına yardım eder.

 • Hayatınıza değer katın!

  Human Pattern Koçluk Yolunda yeni bir kariyerin kapılarını aralarken, hem kişisel farkındalığınızı artıracaksınız, hem de kendi hayatınıza ve çevrenizdekilerin hayatlarına dokunarak değer katmayı öğreneceksiniz.

 • Integral Çalışan Koçluk yaklaşımı!

  NLP ile koçluk araçlarıyla tasarlanmış beden dili ve micro ifadeler eğitimiyle bütünleştirilmiş Türkiye’deki ilk ve tek Integral Çalışan Koçluk Eğitimidir.

  4 Günlük eğitim ile koçluk yolunda ilk adımı atın!

  4 günlük uzman koçluk eğitimi sonunda, Koçluk, NLP, Beden Dili ve Micro İfadeler olmak üzere birçok yetkinliğe sahip olursunuz. Ayrıca koçluk bilgilerinizi derinleştirmek ve becerilerinizi maksimum seviyeye çıkarmak için Master Coaching Training Programına katılmaya hak kazanırsınız.

  Koçluk eğitimi fiyatları için tıklayınız>>

yapı & içerik

EĞİTİMİN YAPISI

Human Pattern CA “Integral Çalışan Koçluk Programı(HPCTP)” koçluk eğitimini NLP, beden dili ve mikro ifadeler teknikleriyle bütünleştirerek oluşturmuştur. Bu program 30 yılı aşkın sürede 50 den fazla ülkede insan tipolojileri üzerine yürütülen çalışmalar sonucunda ortaya çıkan davranış kalıpları teknolojisinden etkilenmiştir. HPCTP programı toplam 150 saattir. Online eğitim değildir, sınıf oturumları ve atölye çalışmalarından oluşmaktadır.

Koçluk yolunda ilk adımı atmadan önce, beklentilerinize en uygun eğitim programını öğrenmek, indirim fırsatlarından yararlanmak ve ücretsiz koçluk görüşmelerine katılmak için aşağıdaki butona tıklayın.

HUMAN PATTERN COACHING TRAINING PROGRAM

“Human Pattern Coaching Training Program” (HPCTP); Uzman Koçluk, Master Koçluk ve Mentorluk olmak üzere 3 yol vardır. Bunlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Toplam  30 modülden oluşur. Koçluk, NLP, Beden Dili, Mikro İfadeler, Etkin İletişim, Stres Yönetimi gibi temel konular işlenir. Hafta içi ve hafta sonu grupları bulunmaktadır. Her ay yeni gruplar açılmaktadır.

 • Integral Çalışan Koçluk
 • NLP ile Koçluk
 • Beden Dili ve Mikro İfadeler

30 Modüllük Uzman Koçluk Eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra master koçluk programına katılabilirsiniz. Koçluğu bir meslek olarak yapmak için toplam 20 modüllük bu eğitimde esnek ders saatleri imkanıyla 1 ay içerisinde tamamlanabilir. Bu eğitiminde tamamını 2 ay içerisinde dilediğiniz kadar tekrar sınıflarına katılarak pekiştirebilirsiniz.

Bu adımda bire bir koçluk eğitimi, mentorluk ve girişimcilik hizmeti verilir. Gerçek koçluk seansları ile koçluk becerileri geliştirilir. Koçluk kimliği ve kişisel satış taahüdü oluştururlur. Yeni danışan bulma yolunda aktif pazarlama eğitimidir. Bu eğitimle koçluk işinizde danışan portföyünüzü nasıl genişleteceğinizi öğrenirsiniz.

 • Mentorluk | Trainer’lar ile min 10 saat bire bir çalışma
 • USP | Koçluk kariyeri için tanıtım sunumu
 • Koçluk Seansları | Web sitesi hazırlanması ve kurulumu. (Alan adı ve hosting dahil değildir)
 • Tanıtım Dosyası | Koçluk hikayesi ve tanıdım dosyaları oluşturulur

Human Pattern koçluk yolunda öğrencilerine her zaman destek olmaya devam eder. 100’den fazla çalışan koçluk aracıyla yetkinliğinizle fark yaratın!

başlamadan önce

Kimler Katılabilir

 • Kişisel gelişim ve farkındalık isteyenler :

  Koçluk eğitimi ile önce kendinizi yeniden keşfedersiniz daha sonra hayat bakış açınızı genişletirsiniz.

 • Kariyerini değiştirmek ve geliştirmek isteyenler:

  Günümüzde çalışanların % 67’si işinden memnun değil ve bunların % 76′ si iş değiştirmek istemektedir. Sizde işinizden yada pozisyonunzdan menun değilseniz, olduğunuzdan daha fazla potansiyeliniz olduğunu ancak bunu işe yansıtamadığınızı düşünüyorsanız. Koçluk eğitimi ile değişimi ve gelişimi başlatın!

 • Orta ve Üst Düzey Yöneticiler:

  Kurumsal firmalar orta ve üst düzey yöneticileri için koçluk hizmetleri almaktadır. Sizde yöneticilik  becerilerinizi geliştirmek, ekibinizle üst seviyede iletişim kurmak ve kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanmak istiyorsanız, koçluk eğitimi almalısınız!

 • Danışmalık ve Rehberlik hizmeti verenler:

  Koçluk eğitimi alanların % 17′ si eğitim, danışmanlık ve rehberlik hizmeti verenlerdir. Koçluk becerileri sayesinde müşteri uyumlarını geliştirir, daha hedefli ve sonuç odaklı hareket etmeyi öğrenerek danışan sayılarını ve memnuniyetlerini artırırlar.

 • Yaşam Koçluğu ve Profesyonel Koçluk eğitimi alarak, Koçluğu bir meslek olarak yapmak isteyenler:

  Yaşam koçluğu ve belirli bir alanda uzmanlaşarak yapılan ( Yönetici Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, İlişki Koçluğu vb. ) koçluk hizmetleri oldukça talep görmektedir.

KOÇLUK EĞİTİMİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

Eğitim temelimiz, danışanınıza etkin ve çözüm odaklı koçluk üzerine kurulmuştur. Diğer ekoller cevabı geçmişte ararken Human Pattern CA Integral Çalışan Koçluk sistemini benimsemektedir. Çalışan Koçluğa göre bir sorun varsa çözümü mutlaka vardır ve cevap geçmişte değil gelecektedir. Klasik koçluk sistemlerinden farklı olarak, NLP, beden dili ve mikro ifadeler eğitimi temel integral çalışan koçluk eğitimi içeriğinde verilmektedir.

Türkiye’de koçluk eğitimi almış akredite koçların % 67’si eğitim sonrası koçluk araçlarının yetersizliğinden şikayet etmektedir. Human Pattern Koçluk Eğitimi süresince 100’den fazla koçluk aracı öğrenirsiniz. Eğitim sonrası koçluk sürecinizde Human Pattern size her zaman koçluk araçları, dökümanları ve teknikleriyle destek olur.

Eğitmenlerimiz uluslarası saygın bir kuruluş olan INLPTA akredite ve ileri seviye koçluk yetkinliklerine sahiptirler. Human Pattern eğitmenleri, deneyimleri, nlp ile koçluk teknikleri ve özel davranışsal teknıolojileriyle oluşturduğu eğitim programını tam anlamıyla Türkçe’ye geçirerek eğitimlerini gerçekleştirirler.

Human Pattern Koçluk Programı toplam 150 saat 18 gündür. 4 gün (Sınıf/Atölye) Coaching Certificate + 6 gün (Sınıf/Atölye) Master Coaching Training + 8 gün (Sınıf/Atölye/Online) Mentorluk & Girişimcilik

Koçluk eğitimi sonrası, koçluk firmanızı kuramanıza yardımcı oluyoruz. Hedef kitle nasıl seçilir? Faaliyet alanınızı nasıl belirleyeceksiniz? İnternet sitesi nasıl kurulur? Online pazarlama nasıl yapılır? Human Pattern koçluk yolunda ilerlemek isteyenlere mentorlük ve girişimcilik desteği vermektedir.

Tüm Kartlara 3-6-9-12 Taksit İmkanı!

COACHING CERTIFICATE

2.250TL +KDV

Toplam 30 modülden oluşan NLP ile koçluk araçlarıyla tasarlanmış beden dili ve micro ifadeler eğitimiyle bütünleştirilmiş Türkiye’deki ilk ve tek Integral Çalışan Koçluk Eğitimidir.

1. Tarihçe
2. Koçluk Yaklaşımı
3. Hedef Yaklaşımı
4. Haritalar Yaklaşımı
5. Koç Kimlerle Çalışır – İlkeler
6. Koçluğun Çatısı
7. İyi Oluşturulmuş Hedef
8. 3D Duygusal Zeka Modeli
9. Öğrenmenin 4 Basamağı
10. Hedef Üçgeni
11. Durum Değiştirme Soruları
12. Phantom Hedefler
13. Ön varsayımlar
14. Esneklik
15. Duyusal Keskinlik
16. Tote -Süreç – Kalıp – İçerik
17. R.R.R.O.E.E
18. İletişim Modeli
19. Durum Üçgeni
21. Temsil Sistemleri
22. Alt Modeliteler
23. Kalibrasyon
24. Uyum-Beden Dili-Mikro İfadeler
25. Eşleştirme
26. Aynalama
27. Chunking
28. Pacing – Leading
29. Filtreler
30. Meta Model Giriş

MASTER COACHING

4.930TL +KDV

Uzman Koçluk Eğitimi başarıyla tamamladıktan sonra koçluğu meslek olarak yapmak için Master Koçluk Eğitimine katılabilirsiniz.

31. Meta Model
32. Milton Model
33. Durum Yönetimi
34. Stratejiler
35. Kalibrasyon
36. Çapa Atma
37. Değerler
38. İhtiyaçlar
39. Satir Kategorileri
40. Algısal Pozisyonlar
41. Timeline
42. Yeniden Çerçeveleme
43. Geri Bildirim Seviyeleri
44. 7+-2 Kuralı
45. Üst Kavramlar
46. Mikro İfadeler
47. Beslenme Tipleri
48. Ön Varsayımlar
49. Beyin İşletim Sistemi
50. Davranış Kalıpları

MENTOR COACHING

3.500TL +KDV

Bu adımda, mentorluk ve girişimcilik hizmeti verilir. Koçluk becerilerinin geliştirilmesi. Gerçek koçluk seansları ile koçluk becerileri geliştirilir.

Deneyimli INLPTA Trainer’ları ile 10 saat bire bir çalışma.

Human Pattern bünyesinde gerçek danışanlarla koçluk seansları yapma imkanı bulursunuz. Koçluk becerilerinizi geliştirirsiniz.

KOÇLUK İÇİN PAZARLAMA

1.500TL +KDV

Koçluk kimliği ve kişisel satış taahüdü oluştururlur. Yeni danışan bulma yolunda aktif pazarlama eğitimidir. Bu eğitimle koçluk işinizde danışan portföyünüzü nasıl genişleteceğinizi öğrenirsiniz.

Kişisel tanıtım sunumu ve satış taahhüdü çalışmasıdır.

Koçluk hikayesinin ve tanıtım dosyalarının oluşturulması.

Kısa zamanda en iyi sonuçları alabilmeniz için danışan hedef kitlesi belirlenir.

Amacınıza ve Bütçenize Uygun Eğitimi Ücretsiz Planlayın!

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, gelin hemen hedefinize uygun bir eğitim planlayalım.