Human Pattern

15 yıllık uluslarası deneyim ve birikimle hazırlanmış Human Pattern “Integral Çalışan Koçluk” Eğitim Programı artık Türkiye’ de!

Human Pattern; Aktif çalışan koçluk yapan, 15 yılı aşkın kurumsal yönetim tecrübesi olan uluslararası deneyime sahip profesyoneller tarafından kurulmuştur. “Bu Koçluk Çalışır” çünkü, Human Pattern CA “Integral Çalışan Koçluk Programı(HPCTP)” koçluk eğitimini, Koçluk ve NLP ekollerini sentezleyip , beden dili ve mikro ifadeler teknikleriyle bütünleştirerek, uluslararası tanınan yüksek standartta Integral Çalışan Koçluk Sistemini oluşturmuştur.  Bu program 30 yılı aşkın sürede 50 den fazla ülkede insan tipolojileri üzerine yürütülen çalışmalar sonucunda ortaya çıkan davranış kalıpları teknolojisinden etkilenmiştir. Human Pattern Coaching Academy uluslararası güçlü takımı ve çalışan koçluk eğitimi ile kurumsal ve bireysel alanda yetkinliğiyle fark yaratan koçlar yetiştirmektedir.

Human Pattern Koçluk Programı Uluslararası standartlarda, NLP ile koçluk araçlarıyla tasarlanmış beden dili ve micro ifadeler eğitimiyle bütünleştirilmiş Türkiye’deki ilk ve tek Koçluk Eğitimidir. Bize göre öğrenemeyen öğrenci yoktur öğretemeyen öğretmen vardır. Bu yüzden tüm eğitimlerimiz % 100 öğretme garantilidir.

Eğitmenler

INLPTA Trainer

Coaching Trainer

INLPTA Master Trainer

Master Modeler

Amacınıza ve Bütçenize Uygun Eğitimi Ücretsiz Planlayın!

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, gelin hemen hedefinize uygun bir eğitim planlayalım.