Constantine BimplisINLPTA NLP Trainer

INLPTA NLP Trainer Constantine Bimplis, Integral NLP Koçluk Programı dahilinde sadece Human Pattern için yılın belirli dönemlerinde Türkiye’ye gelmektedir. Integral NLP Koçluk ve Advanced Meta Koçluk Programlarında ileri seviye modüllerini C.Bimplis’ ten öğrenme fırsatını kaçırmayın! Tamamı ingilizce olan eğitimler Türkçe tercüme edilmekte ve Human Pattern eğitmenleri ile ortak yürütülmektedir.

Constantine Bimplis Mayıs 2017’de İstanbul’da!… İntegral NLP Koçluk Eğitim programı için yerinizi ayırtmak için hemen iletişime geçin.

50 den fazla ülkede yürütülen NLP eğitimlerinin İngiltere, Yunanistan ve Türkiye ayaklarında NLP ile Koçluk eğitimleri vermektedir. INLPTA yetkinliklerine sahip NLP Trainer’dır. Aynı zamanda IEMT (Integral Eye Movement Therapy) eğiticisidir. NLP Code, New Code, Proactive Therapy, Integral Theory, General Semantics, Fourth Way, Neuroscience, linguistics ve Cybernentics tekniklerini Koçluk becerileriyle bütünleştirmiştir. Bu sebeple Constantine Bimplis Integral NLP Koçluk için gerekli tüm araçlara, tekniklere ve çözümlere sahip bir NLP Trainer’dır.